Hakkımızda

 • Özmak 01
 • Özmak 02
 • Özmak 03
 • ÖZMAK MÜHENDİSLİK VE TİCARET

  Isıtma / Soğutma Bizim İşimiz

  Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Havuz Tesisatı, Mekanik Tesisat, Hamam Branşlarında 1997 Yılından Bu Yana Satış, Montaj, Teknik Servis Hizmetleri Vermekteyiz.

  SOĞUTMA GRUBU

  Mitsubishi Electric, Toshiba, Daikin, Sanyo, Fujitsu, Hitachi, Demirdöküm, Alarko, Carrier, Baymak, York, Airfel, General Electric, Panasonic, Termodinamik, Arçelik, Midori, Midea, LG, Samsung Ücretsiz Montaj, Uygun Vade ve Ödeme Koşulları ile 3 Yıl Garantili Duvar, Salon, Yer Tavan ve Kaset Tipi Klima Cihazları.

  ISITMA GRUBU

  Elektrikli Kombi , Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi , Doğal Gaz, Kombi, Sıvı Yakıtlı Kalorifer , Doğal Gazlı Kombi , Panel Radyatör , Konvektör, Elektrikli Radyatör, Banyopan, Elektrikli Banyopan, Oda Termostatı , Isı Pompası Termodinamik , Demirdöküm , Alarko , Maktek , Arçelik, Midori, Midea, Vaillant, Yağmur Teknik , Termomak , Baymak , Etna , Termopan , ECA , Elkoterm , Elektroterm , Class , Termoakım , Ferroli , Buderus , Bosch , Veissmann , Airfel , Marka Kalorifer Kazanları, Kombiler, Panel Radyatörler.

  Kurumsal internet sitemiz: www.ozmak.web.tr

  Ana ürün gruplarımıza özel hazırladığımız web sitelerimizi aşağıdaki linklere tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

  Oda Termostatı ( https://www.odatermostati.net )

  Elektrikli Kombi ( http://www.elektriklikombi.com )

  Isı Pompası ( http://www.isipompasi.net.tr )

   

   

 • Isı Marketim bir "Özmak Mühendislik Ve Ticaret" markasıdır. Sitedeki yazı ya da fotoğrafların bir bölümü ya da tamamı yazılı izin olmadan kullanılamaz.
  Tüm Hakkı Saklıdır © 2016 - Özmak Mühendislik ve Ticaret